środa, 17 września 2014

Zaczynamy jesień ?!

Witam!
Nie było mnie chwilę w blogowym świecie, ale z wielką przyjemnością wracam. Z jednej strony dlatego, że urlop mimo, że krótki był bardzo udany (jeszcze coś o tym napiszę), a z drugiej że brakowało mi naszej blogosfery, z naciskiem na NASZEJ :-) Wróciłam wprawdzie już kilka dni temu, ale inne obowiązki mnie zagarnęły, dziś jednak na spacerze z psem spojrzałam na łąkę i zobaczyłam tam wiele "piękności", a że mój wianek z nawłoci, stracił już trochę swojej świeżości postanowiłam zrobić nowy. Pomysł ewaluował, ale w sumie powstał "nowy chabaź". Napisałam tak z rozmysłem ponieważ w pierwszej wersji miał być zdecydowanie mniejszy, taki grzeczny, uczesany ale wyszedł bardziej z rozmachem. Dobrze, dobrze już nie gadam, tylko pokazuję:We wianku jest m. in oset, a konkretnie jego kwiatostan z nasionami, wrotycz pospolity, jakieś inne białe kwiatki i na dodatek kilka baldachów z owocami bzu czarnego. Mam nadzieję, że mnie nie wyklniecie, że zamiast zrobić np sok z bzu używam go do wianka.Na koniec zdjęcie na miejscu docelowym, czyli drzwiach wejściowych:Mój Mąż powiedział, że jest ładniejszy od poprzedniego, więc chyba może być. Aczkolwiek poprzedni też chwalił... :-)
Musicie mi wybaczyć jakość zdjęć, ale mój lepszy aparat jeszcze się nie naprawił, znaczy się dopiero dwa dni temu został oddany do naprawy :-(
Na dziś kończę, biegnę łapać trochę czasu. Obiecuję, że będę już zaglądać do Was znacznie częściej, a teraz do zobaczenia i dzięki, że do mnie zaglądacie :-)))))


22 komentarze:

 1. Mąż ma rację, wianek jeszcze ładniejszy :)
  Czarny bez dodaje mu urody. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. ale śliczne naturalne ozdóbki,dlatego właśnie lubię jesień, można poszaleć z wiankami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam te jesienne chabazie, można z nich zrobić tyle pięknych rzeczy :) Twój wianek jest przykładem z jakim rozmachem można działać - jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia rewelacyjne, nie wiem, co Ci się nie podoba w Twoim aparacie?? Mąż ma rację i wtedy też miał rację. Tamten wianek był jednak jednorodny, a w tym jest cały przepych jesieni. A swoją drogą ile tu jesiennego dobrodziejstwa: dorodne kwiaty, owocki, kolory, no i to wszystko złączone kunsztownie we wrześniowy wieniec! Bardzo piękny.......

  OdpowiedzUsuń
 5. No widać ,że wypoczęta i z głową pełną pomysłów.Również zgadzam się z mężem tamten był ładny ale ten ładniejszy,świetnie się prezentuje na drzwiach.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niby za jesienią nie przepadam, ale doceniam ją właśnie za całe bogactwo kolorów i owoców, z których różne cuda można wyczarować. Wianek wyszedł super, ciekawe czy jak bym taki powiesiła na drzwiach, to mój mąż, by w ogóle go zauważył:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wianek jest świetny i ja również uważam, że ta wersja lepsza od poprzedniej :) Czarny bez pięknie się tu wpasował i dodaje smaczku, więc nie zamierzam "wyklinać", chociaż dzisiaj jestem właśnie po zbiorach - na sok :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wianek wygląda bardzo profesjonalnie. Sama bym taki chętnie zawiesiła na drzwiach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. piękny jesienny wianek i mąż nie ma racji- oba są wyjątkowe i piękne w swoich klimatach:) ale czarny bez u mnie miałby zupełnie inne zastosowanie:) pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 10. oj tak jesień i jej cuda natury. Piękny wianek

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale pięknie się prezentuje! Muszę też taką jesienną ozdobę wyczarować :))

  OdpowiedzUsuń
 12. Najbardziej przemawiają do mnie takie, z naturalnych roślin, wianki. Piękny!

  OdpowiedzUsuń
 13. Cuda wianki pleciesz:) Co jeden to pięknieszy!

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten jest bardziej urozmaicony i przez to ładniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzieki Tobie, wiem, ze to coś to nawłoć :) Przepiękny wianek. I czarny bez jak najbardziej do niego pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jakież Ty piękne wianki robisz:)

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękny! Bardzo mi się podobają takie wianki :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Wianek wyszedł rewelacyjnie!!! świetnie się prezentuje, sama bym taki chciała ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Piękny wieniec :) fajnie dobrane rośliny kolorystycznie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam serdecznie na rozdanie kolorowyswiatkatarzyny.blogspot.com
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń