niedziela, 29 grudnia 2013

WYRÓŻNIENIE w SZUFLADOWYM wyzwaniu Gościnnej Projektantki VISELL

Witam!
Już myślałam, że zakończę posty świąteczne, ale nie, jeszcze nie mogę, bo...... dostałam WYRÓŻNIENIE!!! Sama w to nie wierzyłam, ale zobaczcie. Zgłosiłam się do SZUFLADY na wyzwanie gościnnej projektantki VISELL (grudniowej). Konkurencja była ogromna, wiele przepięknych prac, zwłaszcza prześliczne kartki w technice zupełnie dla mnie obcej, czyli scrapbookingu. Wygrała IWA, ale przyznano jeszcze trzy wyróżnienia, wśród których znalazły się moje choinki. Że dbałość o szczegóły i takie tam. Ja myślę, że może trochę na zachętę. Jednak i tak  bardzo się cieszę i dziękuję :-)
Żeby Was już całkiem zamęczyć, to dodam że choinek zrobionych było więcej niż tych pokazanych, poniżej tylko tak dla przypomnienia:

 

A na koniec odejdę od tematyki świątecznej i napiszę rzecz oczywistą: za oknem mamy wiosnę. U mnie w ogrodzie ciemierniki puszczają pąki. Są to wprawdzie rośliny odporne i przystosowane do warunków zimowych, ale wyglądają naprawdę cudnie:


Ogród wygląda jak na przedwiośniu.
A tu "coś" mi wskoczyło w kadr, "coś" już prawie gotowe, ale jeszcze nie mogę pokazać
2 komentarze:

  1. Super! Gratulacje !!! Tym bardziej cieszy bycie posiadaczem jednej z wyróżnionych choinek :) a cóż to stoi w ciemiernikach? czyżby wspominana już wcześniej i aktualnie tworzona żyrafka ? :) co by to nie było, zapowiada się na poważną konkurencję dla Gonia :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Choineczki cudne ☺ Wyróżnienie jak najbardziej zasłużone. Zwiastun stojący w ciemiernikach zapowiada się ciekawie. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń