sobota, 14 grudnia 2013

Wieniec

Witam!
Dziś chciałam pokazać wieniec, który przygotowałam aby zdobił nasze drzwi wejściowe. Użyłam do tego szyszek, zebranych jeszcze w lecie, kilku bombek (z przeceny w markecie) oraz gwiazdek zrobionych ze skórek pomarańczowych, które przykleiłam do styropianowej formy - zresztą zobaczcie sami.


Początkowo nie było tych zielonych kuleczek, ale było trochę za smutno i dołożyłam.

Ostatnio jestem zafascynowana tymi ozdobami ze skórek pomarańczowych. Gdzieś o nich wyczytałam (niestety nie pamiętam gdzie) i uważam że są super, mają być trwałe - zobaczymy?  Do wycinania tych większych używam foremek do ciasteczek, a tych mniejszych wykrawaczki, którą dostałam kiedyś od Cioci do wycinania w warzywach np marchewkach itd. Nigdy jej nie użyłam, ale teraz jest znakomita, szkoda że tylko dwa kształty: gwiazdka i serce.


Zmierzam tymi gwiazdkami ozdobić choinki z papierowej wikliny. Teraz jeszcze schną (choinki), jak będą gotowe to pokarzę.
Tylko moi synkowie trochę narzekają, bo ich gonię żeby przy obieraniu pomarańczy robili duże łupy :-)))))))
Dziś to wszystko, do zobaczenia :-)

1 komentarz:

  1. Piękna ozdoba na drzwi! Bardzo zainteresowałaś mnie tymi ozdobami ze skórki pomarańczowej - szkoda, że nie mam w domu akurat ani jednej pomarańczy, pewnie właśnie bym eksperymentowała ;)

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń