sobota, 2 czerwca 2018

Kochamy decoupage :-)

Witajcie :-)
Dzisiaj już wprawdzie drugi dzień miesiąca, ale wczoraj był Dzień Dziecka i takowy postanowiliśmy sobie rodzinnie zrobić, więc nie wystarczyło czasu na napisanie posta. Jestem dzisiaj, bo czas opublikować kolejny temat w naszym cyklu "I 💙 decoupage", a jest nim:  RING WOLNY

Kochani, postanowiłyśmy z Renią zakończyć ten cykl przed wakacjami. Uważamy, że temat się wyczerpał, ale jest to bardzo pozytywne ponieważ przez ten czas kiedy prowadziłyśmy najpierw "Decu krok po kroku" a następnie "I love decoupage" poznałyśmy wiele wspaniałych osób, bardzo, ale to bardzo dużo się nauczyliśmy wszyscy :-) powstało wiele cudnych prac, a do tego była to wspaniała zabawa.
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy za wspólną naukę, rozwój i zabawę i w czerwcu dodajemy dowolną pracę w technice decu -  taką na zakończenie. Dodatkowo miło byłoby gdybyście w poście z tą pracą napisali, która z Waszych prac powstałych w obu tych cyklach jest dla Was najważniejsza, albo najpiękniejsza, albo która z nich sprawiła Wam największy kłopot, czyli o największym bagażu emocji. To będzie taki prezent dla nas :-)

jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność, pozdrawiamy serdecznie

Renia i Justyna

6 komentarzy:

 1. Justynko ja dziękuje Tobie za fantastyczną zabawę, dzięki której mogłam spróbować swoich sił w tej technice.
  Na pewno mam jeszcze wiele do nauki, ale będę juz ją zgłębiać w miarę wolnego czasu, którego w tej chwili mi brakuje.
  Miłego weekendu życzę i buziaki przesyłam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również dziękuję Tobie i Reni za tą zabawę!Wiele prac z Wami zrobiłam i sporo nowości się nauczyłam:) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My również dziękujemy że byłaś z nami :-)

   Usuń
 3. Dziękuję Reniu i Justynko za ten cykl. Kiedyś gdy zaczynałam przygodę z decouopage była to moja wielka miłość, Z czasem inne techniki rękodzieła ja wyparły , ale zawsze świetnie się bawiłam . Nauczyłam się też bardzo dużo dzięki Waszym lekcjom.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Żałuję, że tak późno ,,wskoczyłam,, do zabawy ale ... ale lepiej późno niż wcale. Od czasu do czasu coś tam zdekupażuję a gdy nie będę czegoś wiedziała to skorzystam z Waszych lekcji :)
  Dziewczyny, dziękuję za ten czas z Wami spędzony ...
  Pozdrawiam serdecznie ...

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja także dziękuję za Wasz czas, chęci i zaangażowanie. :) Nadal będę podglądać Wasze poczynania robótkowe. :)

  OdpowiedzUsuń