poniedziałek, 29 grudnia 2014

Podaj dalej :-)

Witam!
W związku z tym, że zbliża się koniec roku, a to wiąże się z tzw "remanentami" więc i ja takowe, przynajmniej częściowo uczyniłam i wyszło mi, że mam duże zaległości. Dotyczą one zarówno publikacji zaległych prac, ale również właśnie zabawy "podaj dalej". To teraz będę się kajać, że tak długo, że nie napisałam wcześniej. Proszę więc o wybaczenie, bardzo proszę :-) A było tak: 8 lipca Majeczka na swoim  blogu przedstawiła upominek, który otrzymała i ogłosiła, że zrobi prezenty dla trzech osób. Zgłosiłam się i 22.10.2014 dostałam piękną niespodziankę. Był nim komplet decoupage. Śliczny, wprost zaskakujący, do tej pory go oglądam i podziwiam "jak to jest zrobione" Zresztą zobaczcie sami:Szczególnie podoba mi się skrzyneczka, a zwłaszcza te spękania. Chyba mam ochotę sama spróbować i tej techniki. Szkatułka ma już swoją zawartość, ale chyba jej na razie nie pokarzę. Za to poszczególne części kompletu już tak:
Bardzo dziękuję za te piękne prezenty.
To teraz na mnie kolej :-) Jak stanowią reguły zabawy mam 365 dni czasu, trochę już zmarnowałam od października, więc teraz nie pozostaje nic innego jak się pospieszyć. Dla przypomnienia reguły zabawy (pożyczone od Majki) TUTAJ, ale postanowiłam zrobić kilka modyfikacji. Dotyczy to rozszerzenia zabawy na teren całej Europy (przesyłki są już cenowo bardziej dostępne) oraz wybrania 3 osób na drodze losowania, które odbędzie się po siedmiu dniach od dzisiaj, czyli 5 stycznia 2015 (z taką wersją też się spotkałam na innych blogach, więc chyba mogę).

A zatem: ogłaszam zabawę PODAJ DALEJ u siebie.
 • 3 OSOBY, które zostawią komentarz pod tym postem i wyrażą chęć kontynuowania zabawy "PODAJ DALEJ" zostaną obdarowane przeze mnie prezentem, który dla nich wykonam, zostaną one wyłonione w drodze losowania w dniu 05.01.2015r. 
 • mam 365 DNI żeby wysłać coś osobom, które zgłoszą się do zabawy
 • osoby, które otrzymają ode mnie upominek - OGŁASZAJĄ ZABAWĘ u siebie
 • zabawa dotyczy osób z terenu Europy, POSIADAJĄCYCH BLOGA

Obiecuję, iż nie będę czekać całego roku, bo prezenty w dużej części są już gotowe. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam więc do zabawy :-)

7 komentarzy:

 1. Piękny ten komplet decoupage! Swietny prezent.
  Chętnie wezmę udział w Twojej zabawie:) Może mi się poszczęści. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Justynko piękny komplecik dostałaś)
  a decu mnie fascynuje od jakiegoś czasu, dlatego sama zaczęłam coś tam dłubać i właśnie te spękania są najfajniejsze, bo postarzają przedmioty a styl vintage kocham
  pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne rzeczy! Może ja?:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny komplecik :) Też bym sobie przysiadła do decu, ale doba tak krótka... :)
  W "podaj dalej" jeszcze nigdy nie brałam udziału (chociaż obserwowałam na blogach kilkakrotnie), więc z ciekawości się zgłaszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekny komplecik
  Wspaniałego przyszłego roku!!!
  zobaczenia za rok :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny komplecik, podziwiam od dawna przedmioty wykonane w tej technice i sama dawno temu próbowałam "decupażyć" ale niestety nie lubię "mokrej roboty" więc swoją całkiem sporą kolekcje serwetek rozdałam i pozostaje mi podziwiać;) Oczywiście się zgłaszam do zabawy i jestem bardzo ciekawa co wyczarowałaś:)) Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo bogate "podaj dalej"
  Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń