wtorek, 29 czerwca 2021

Ja na to, jak na lato,

czyli bawimy się dalej i to dzięki Dorocie (tej co ma kota), która mnie namówiła ponownie na domowe warsztaty. Jest to już taka nasza mała tradycja, że kartki to najlepiej się robi w większym gronie, czasem takim duuużym, a czasem dwuosobowym, ale zawsze to raźniej. Tak było i w tym miesiącu, gdzie po krótkich ustaleniach terminu się spotkałyśmy i powstały takie oto kartki, na Aniną zabawę, czyli mapek ciąg dalszy. Według pierwszej powstały dwie BożoNarodzeniowe. Jak dla mnie nie do końca oczywiste, ale mnie się podobają :-)

Pierwsza dosyć prosta, gdzie całą robotę robi wykrojnik i świecący papierCzy te paski Ania uzna za deski, to śmiem wątpić, chociaż i ta druga też dechy ma w nietypowym kolorze ;-) ale mapka jest.Przy drugiej mapce to popłynęłyśmy z Dorotą, albo poprostu testowałyśmy nowy wykrojnik i możliwości jakie daje jego zastosowanie i powstał "bukiet" słoneczników, albo coś na jego kształt :-)

Wszystkie kartki powstały według jednej zasady, a tylko eksperymentowałyśmy z kolorami papierów. Tak prezentują się w zbliżeniu:
I to wszystko, w sumie to powstało, aż sześć kartek, ale dwa słoneczniki powinny być Doroty, ale oczywiście kazała mi wziąć, bo Ona sobie zrobi :-)Jeszcze raz bardzo dziękuję Dorotko, za wspólne warsztaty. Jak zawsze atmosfera wyśmienita, zdecydowanie musimy kontynuować :-)

To jeszcze formalności, czyli baner zabawy u Ani LINK;

oraz mapki:

i kolaż:

Na dzisiaj kończę, pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających 

do zobaczenia

Justyna 


 

9 komentarzy:

 1. Cudnie się tak spotkać przy robocie.Piekne kartki.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Justynko rewelacja, nie ma jak wspólne warsztaty. Te kartki ze słonecznikiem są genialne !! Cudny jest ten wykrojnik.
  Pozdrawiam i dziękuję za udział w zabawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze podziwiam:) Pozdrawiam Justynko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wykonane kartki. :)
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspólne spotkania napędzają kreatywność ;) Piękne kartki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne kartki stworzyłyście. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne kartki zrobiłyście i wszystkie wyglądają świetnie:-)
  Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo mi się podobają. Ich uroda tkwi w prostocie. Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 9. Kartki świąteczne faktycznie nieoczywiste ale w tym właśnie ich moc:) ta w lekkich różach/fioletach jest fantastyczna:)
  A bukiet słoneczników po prostu zachwyca:) :)

  OdpowiedzUsuń