sobota, 2 czerwca 2018

Kochamy decoupage :-)

Witajcie :-)
Dzisiaj już wprawdzie drugi dzień miesiąca, ale wczoraj był Dzień Dziecka i takowy postanowiliśmy sobie rodzinnie zrobić, więc nie wystarczyło czasu na napisanie posta. Jestem dzisiaj, bo czas opublikować kolejny temat w naszym cyklu "I 💙 decoupage", a jest nim:  RING WOLNY

Kochani, postanowiłyśmy z Renią zakończyć ten cykl przed wakacjami. Uważamy, że temat się wyczerpał, ale jest to bardzo pozytywne ponieważ przez ten czas kiedy prowadziłyśmy najpierw "Decu krok po kroku" a następnie "I love decoupage" poznałyśmy wiele wspaniałych osób, bardzo, ale to bardzo dużo się nauczyliśmy wszyscy :-) powstało wiele cudnych prac, a do tego była to wspaniała zabawa.
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy za wspólną naukę, rozwój i zabawę i w czerwcu dodajemy dowolną pracę w technice decu -  taką na zakończenie. Dodatkowo miło byłoby gdybyście w poście z tą pracą napisali, która z Waszych prac powstałych w obu tych cyklach jest dla Was najważniejsza, albo najpiękniejsza, albo która z nich sprawiła Wam największy kłopot, czyli o największym bagażu emocji. To będzie taki prezent dla nas :-)

jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność, pozdrawiamy serdecznie

Renia i Justyna

4 komentarze:

 1. Justynko ja dziękuje Tobie za fantastyczną zabawę, dzięki której mogłam spróbować swoich sił w tej technice.
  Na pewno mam jeszcze wiele do nauki, ale będę juz ją zgłębiać w miarę wolnego czasu, którego w tej chwili mi brakuje.
  Miłego weekendu życzę i buziaki przesyłam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również dziękuję Tobie i Reni za tą zabawę!Wiele prac z Wami zrobiłam i sporo nowości się nauczyłam:) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My również dziękujemy że byłaś z nami :-)

   Usuń
 3. Dziękuję Reniu i Justynko za ten cykl. Kiedyś gdy zaczynałam przygodę z decouopage była to moja wielka miłość, Z czasem inne techniki rękodzieła ja wyparły , ale zawsze świetnie się bawiłam . Nauczyłam się też bardzo dużo dzięki Waszym lekcjom.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń