piątek, 16 września 2016

Mochila - podsumowanie "gorączki kolumbijskich toreb"

Witajcie!
Dzisiaj czas na podsumowanie tego co poczyniłyśmy w temacie mochili, czyli tzw szydełkowania gobelinowego. Temat, dla mnie również, wydawał się prosty :-) Ot, kilka kolorowych włóczek, podstawowe umiejętności szydełkowe, bo w zasadzie tylko półsłupek i temat zaliczony. To tyle teorii, praktyka, nauczyła nas pokory, ale poradziłyśmy sobie i mamy. Niektórzy nawet więcej niż jedną pracę, ale co najciekawsze nie są to tylko typowe Wayu bag, ale różne wariacje. Zresztą, co ja się tutaj będę wywnętrzać, kto ciekawy zawsze może zobaczyć TUTAJ :-), a baner naszej zabawy poniżej:


A teraz podsumowanie, jak zawsze w kreatywnym szydełku, połączone z konkursem, czyli głosujemy na jedną pracę (komentarze ukryte do dnia wyników). Po dwóch tygodniach ogłaszamy wyniki. Drobną nagrodę przeznaczamy także dla jednej z osób głosujących (regulamin TUTAJ).

Prace, które powstały w kolejności publikacji. Nie wiemy, nie pamiętamy, która czyja, nie patrzymy na znaki wodne, tylko szczerze, jak nam serce nakazuje głosujemy na numer :

1.

2.

3. 

4. 

A na koniec dodam, że swoje prace zrobiły także Organizatorki, a co tam trochę prywaty też może być. To jeszcze prezentacja:

Renia przygotowała kilka prac. Na początek torebkę i kosmetyczkę link:a potem jeszcze cętkowane etui na okulary i drugą kosmetyczkę link:a ja zrobiłam klasyczną mochilę link:


To teraz myszki i klawiatury "w dłoń" i do głosowania - czekamy dwa tygodnie. 

A na koniec chciałam przypomnieć, że zostało jeszcze kilka dni na wstawianie swoich frywolitek TUTAJ - Dziewczyny śmiało, bo przecież powstało wiele pięknych prac. Czekamy na Was :-)

Teraz już mówię do zobaczenia i zostawiam Was z wyborami :-)

Justyna 

10 komentarzy:

 1. Oddaję głos na pracę nr 2. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super prace wszystkie ale wiadomo wygrać może tylko jedna :-) Jak dla mnie Numer jeden to Twoja Justynko, jest przepiękna , ale Nr 2 jest zaraz za nią :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe prace powstały. Tez miałam zamiar i na tym się zakończyło 😉 Zrobię w następne wakacje 😜 A mój głos oddaję na nr 2. Podoba mi się cała torba i kolorystyka 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez oporów, a wręcz przeciwnie nosiłabym 2, ale podziwiam każdą pracę w tej technice, bo znam "ten ból" ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mochila strasznie mi się spodobała:)może kiedyś wydłubię coś dla siebie:) Wasze prace piękne!! Tyle kolorów!! Ja zagłosuję na .... 2:)

  OdpowiedzUsuń
 6. O kurczaki!
  to jest coś! :-O

  nie potrafię wybrać faworyta...
  wiadomo, że torby były dużo bardziej pracochłonne ale i mniejsze formy maja swoje wymagania...

  ja tam wszystkim daję wielkie brawa !

  każda ma "coś" i każda jest niepowtarzalna.

  brawo wy! :-D

  OdpowiedzUsuń
 7. Odważne z nas dziewczyny i zawzięte, żeby zmierzyć się z takim tematem :-). Głosuję na 4.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Numerek 2 choć decyzja bardzo trudna bo jesteście niesamowite! pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń