niedziela, 3 stycznia 2021

Dzień dobry :-)

Zwykłe, albo niezwykłe "DZIEŃ DOBRY" a tyle można w nim wyrazić. Zawieramy w nim nadzieję, na dzień z pozytywnymi wydarzeniami. Z reguły są to zwykłe czynności, ale przecież to dobrze, że możemy je wykonywać itd. Ja jestem z tej grupy, która uważa, że pozytwne nastawienie to 90% sukcesu na dobry dzień i nie tylko. Osoby śledzące mojego bloga domyślają się, że ten tekst to wstęp do pokazania ostatniego już haftu w zabawie organizowanej przez Olę (autorkę wzorów) i Anię. A i tym razem mamy optymistyczne hasło :-)

Ale przecież ten "dzień dobry" można rozciągnąć na dłużej, na przykład na cały rok, na cały kolejny Nowy Rok, czyli 2021 :-)

 
 


Życzę Wam więc, żeby ten nowo rozpoczęty rok był dla Was dobrym rokiem, który będziecie mogli spędzić z najbliższymi, pełnym miłości i zdrowia. Natomiast co do starego roku, który niewątpliwie jest zdominowany przez Pandemię, to myślę, że nie należy go przekreślać, tylko potraktować jako rok refleksji, zastanowienia się nad tym co w życiu ważne i co chcemy, albo powinniśmy zmienić. Mimo wszystko był to rok, w którym znajduję osobiście bardzo przyjemne momenty, ale niestety były też trudne, ale to przecież już Wieszcz pisał " kto nie zaznał goryczy ni razu..."

Tak czy owak, piękna zabawa dobiegła końca. Ostatni haft wykonany w optymistycznych zieleniach, a kolor kanwy to pistacjowy. 

Dziękuję Aniu i Olu za świetną motywację i piękne wzory :-)

i przypominam, że gdyby ktoś chciał wyszyć którykolwiek ze wzorów to znajdzie je TUTAJ:

a na koniec krótkie przypomnienie wszystkich wykonanych haftów :-)

Na tym dzisiaj kończę, pozdrawiam zaglądających, bardzo dziękuję za wszelkie komenatarze.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku i do zobaczenia :-)

pozdrawiam

Justyna

13 komentarzy:

 1. Justynko wykonałaś przepiękny haft...wróć wszystkie są przepiękne, a ich kolory fantastyczne!
  Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę wszystkiego dobrego, zdrowia i pomyślności w Nowym roku:-* Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny haft i ten ostatni i poprzednie. Świetna galeria z nich powstanie na cały rok . Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. W większości języków to podstawowe powitanie ma w sobie słowo dobry. Ludzie na całym świecie witając się dobrze sobie życzą. Dobrego roku! W naszej kulturze liczba 21 ma szczególne znaczenie, niech to oczko" okaże się dla nas wszystkich pomyślne. Pozdrawiam serdecznie 🍀

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne motto wyszyte w optymistycznych zieleniach.Cudne podsumowanie wszystkich dotychczas wykonanych haftów. Wszystkie hasła są na czasie, wszystkie do całorocznego realizowania. Justynko niech ten nowy Rok2021 przyniesie nam dużo dobrego, zdrowia, radości i nadziei na lepsze...Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Justynko, wszystkie hafty są piękne i niosą piękne przesłanie.
  Niech ten Nowy Rok będzie dla Ciebie dobrym czasem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kolekcja, kawał pracy, pozdrawiam noworocznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Justynko miło mi było bawić się w tak doborowym towarzystwie. Świetne są wszystkie te hasła zaprojektowane przez Olę i wszystkie takie ponadczasowe. A ten ostatni w zieleniach taki bardzo optymistyczny i niosący wielką nadzieję na ten Nowy Rok.
  Dziękuję za 100% uczestnictwo.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie to podsumowałaś Justynko. Zabawa była przednia i towarzystwo doborowe. Twoje ostatnie motto w zieleniach tchnie faktycznie optymizmem i niechaj tak pozostanie. Oby nie znalazł się nikt i nic, co zepsułby nasze "dzień dobry" . Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękna galeria cudownych haftów, wielkie brawa dla Ciebie Justynko!
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie było ale się skończyło...
  Na szczęście efekty tej zabawy będą nam ją przypominać
  a będzie co bo jak napisała Hania
  i zabawa i towarzystwo doborowe! <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Justynko piękne hafty i bardzo pozytywne myśli znalazły się na Twoich obrazach 😊 Fajna akcja z tymi wzorami, pomaganie naprawdę jest fajne! Dziękuję Ci bardzo za namiary, też będę takie mieć 😉
  Zdrówka i mnóstwo wspaniałości na ten Nowy roczek dla Ciebie i najbliższych 😘

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja jestem większą pesymistką, uważam, że pozytywne nastawienie to "tylko" połowa sukcesu😃 Samych dobrych dni Justynko o bawimy się dalej, tylko zabawki odświeżymy😉

  OdpowiedzUsuń
 13. Widać, że haft Cię Justynko wciągnął- i dobrze, bo pięknie Ci wychodzi:)Nigdy bym nie pomyślała,że w zieleni też fajnie się będzie prezentował:)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń